Post

BlayzerJ
9 mese fa

Sprcha po cvičení

Po cvičení jsem si dal sprchu
49 8
BlayzerJ
9 mese fa
38 5
BlayzerJ
1 anno fa

V lese je fajn

Když už je to teplo, tak kde jinde než v lese 🌲 🌳 😁
76 12
BlayzerJ
1 anno fa

Dick

Když se tak líbil.. 😉
59 13
BlayzerJ
1 anno fa
53 16
BlayzerJ
1 anno fa

Na jazýček

Když je chuť a žádný kamarád na blízku 🤷‍♂️😁
39 17
BlayzerJ
2 anno fa
44 14
BlayzerJ
2 anno fa
93 15
BlayzerJ
2 anno fa

Kukuřice 2024

Letos se kukuřici dařilo, tak bylo kde udělat fotky.. Možná by bylo fajn se s někým v kukuřici potkat 😉
63 12
BlayzerJ
2 anno fa

Dick

Mít něco v zadku a vyrazit jít fotit 😁
60 7

Continua a esplorare altri post

Mostra di più