Post

evapepa
20 anno fa

Ze dneška

..je to těžké se tu s někým na něčem domluvit.Dva páry slíbili,že zavolají a že půjdou s náma.Nestalo se.Začínám si myslet,že sem chodí jen samí žvanilové,ostatní prominou.
39 3
evapepa
20 anno fa

hledáme ženu

hledáme ženu
12 1
evapepa
20 anno fa

my

Holky pište .o)
26 4
evapepa
20 anno fa

PISS

najdeme ženu?????
105 5
evapepa
20 anno fa

Trošku jiné hraní :o)

...to říkám kdo si hraje...:o)
80 1
evapepa
20 anno fa
20 1
evapepa
20 anno fa

další...

Najdeme dívku nebo ženu?
12 1
evapepa
20 anno fa

TŘETÍ

Jen vážně,hledáme dívku.
34 1
evapepa
20 anno fa

"DRUHÁ"

...stále hledáme,samotní muži nepište prosím
30 3
evapepa
20 anno fa

Předvádíme se

Hledáme ženu k erotickým hrátkám
23 2