Bol krásny letný večer, svetlá a hviezdy sa odrážali v trblietajúcej sa vodnej hladine, cvrčky cvrlikali...no jo, to sú tie klasické drísty, začiatky poviedok...povedzte- koho to baví stále čítať rovnaké vety dookola? wtf! V realite by to znelo takto: Bolo kua, ale kua teplo a vlhko, tie kurvy komáre pri vode štípali ako besné, nadrbaní rekreanti hulákali do noci a čúrali do vody a ich rev sa…