Bonobo_Chimp
Autore: Bonobo_Chimp 6 anno fa 3 5096 38

Jsou to uvodní slova německé písničky Johnny Daepp, která k Baleárům patří jak turisti z NDR. Nejsem Germanofil, ale dejme tomu, že v mém mozku vznikla subskupina, která má pro tuto část Evropy sice opovržlivé, ale pochopení. Když v Německu vyslovíte Balle, půlka němců pookřeje a druhá začne být nadržená. Dlouho jsem nevěděl proč, ale pak jsem byl okolnostmi přinucen toto poznat a vmísit se do…

Bonobo_Chimp
Autore: Bonobo_Chimp 6 anno fa 2 8156 23

Byl závěr našeho pobytu v Tyrolech, který jsem poznamenal na v Blogu https://www.amateri.com/cs/blog/61720/japonec-nakonec Konec byl užásný, jsem toho plný ještě teď... Sedím za Beou, masíruju jí za krkem a můj mozek postupně vypovídá službu, už mi není jenom teplo, ale přímo vedro, tečou po mě kapky jak za deště, prsty si hrají se sametovou kůží Bey na zádech mezi lopatkami. Postupně si říkám,…