Tak stalo sa to v jeden letny podvecer na oslave kamaratovych narodkach na jeho chate.Ako na kazdej takejto akcii sa zabavalo popijalo tancovalo.A uz ked bolo vsetkeho a niecoho dost navyse(alkoholu) zacne sa vzdy nejaka ta sutaz ci hra. Zacalo to sutazenim Baby proti chalanom podlizanie ladky.potom.Ddalsia poznas toho druheho kde kto neuhadol musel vypit poldecak a tu sa nam babam akosi prestalo…