manking15
Autore: manking15 4 giorno fa 8 1403 30

Zacnu tim v ten den bylo vedro a samozřejmě jsem byl nadrzeny. Nejhorsi bylo ze me cekala cesta vlakem z ceskych budejovic do prahy. Kedze nadrzenost byla velka otevrel jsem si nejmenovanou aplikaci a zkusil jestli nekdo nahodou neni ve vlaku. Po 5 minutach jsem si vsimnul ze nekdo nejspis je. Napsal jsem mu, jestli nahodou neni ve vlaku. Odpoved prisla hned, ze je. Odepsal ale v anglictine,…