Mela to byt schuzka jako vzdy, proste se sejdeme, pokecame co noveho v zivote a zase se nejaky ten patek neuvidime, aspon takhle jsem si to planoval. Osud to vsak chtel jinak. Vendulka se jako vzdy nekde zdrzela a ja nevedel co delat. Zaparkoval jsem u lesika na smluvenem miste a cekal az dorazi, nikde nikdo a tak jsem si lehl do travy a koukal na mraky jak si vesele skotaci po nebi. V hlave jsem…
Storie (2)
V plamenech svíčky, na hraně zítřka, dráždím tě pírkem je to snad jen osudu hříčka. Sténáš, voláš bohy nocí, ukájíš se svépomocí, touhou taješ jak kra v poušti, zákon hříchů neodpuští. Sedíš v rohu a já v druhém, držíš kopí nad osudem, to co bylo jen jemné hraní, ted ti slzy v očí vhání, chceš ať do tmy pronikám, já se trošku ostýchám Pak přijde ta chvíle jemná co nás spojí tvoja ruka úd můj…