Bylo mi 32 let, když mi zemřela 89letá sousedka. Pomáhal jsem jí nakupovat byla moc milá. Asi po půl roce se do bytu po ní nastěhovala její 60letá dcera. Velice zachovalá zralá dáma s obrovskýma kozama. Bydlela sama a mě se moc líbila .Jednoho dne u mě zazvonila. Řekla mi že její maminka mi odkázala v závěti 20 000Kč za pomoc a peníze mi podávala. Pozval jsem jí dál jestli si nedá kávu nebo víno…