Volá mi cizí číslo, tak to zvedám. Představuju se a paní na druhé straně mi říká, že má problém – teče jí trubka (praskla trubka). Jsem zrovna v práci u jiného zákazníka, tak povídám: „Budu tam za hodinu, hned vyrážím.“ Cítím, jak je zoufalá. Co si budeme povídat, vytopila sousedy v bytě. Nadiktuje mi adresu a za nějakou půlhodinku jsem na místě.Otevírá mi dveře krásná, usměvavá žena, ale cítím,…