LightlyDominant
Autore: LightlyDominant 2 anno fa 3 2978 24

Ako mnohí Slováci, na výšku som chodil do Brna. Tá škola má oproti slovenským školám veľa výhod. Jednou z nich je aj možnosť bezplatne navštevovať jazykové predmety. Okrem toho, že si rozšírite svoje jazykové schopnosti, môžete spoznať fajn ľudí a získate nejaké tie kredity navyše. Chodil som takto na chorvátčinu. Semináre boli podvečer, čo parádne sedelo v rozvrhu. Na seminároch neexistoval…