Jednoduse_ja
Autore: Jednoduse_ja 2 anno fa 12 1724 45

Zajímavý muž.... působí velmi sympaticky .... setkat se nechce... plně to respektuju.... nicméne povídání s ním je kupodivu velmi zábavné, ... Pohádkář, ano to je ten správný výraz :) ... někdo s kým se moje fantazie mění na pohádku pro dospělé co nemůžou po půlnoci spát. Bavte se :) "Ahoj, jak je, dlouho jsme se tady nepotkali" pípne zpráva. "Ahoj, no to jo. Znáš to klasická půlnoc na Amatérech…