Pokud se v tom z amatérů někdo poznal, tak se ozvi, můžeme to zopakovat. Stalo se to minulý rok na podzim. Byl to takový ten typický pochmurmurný den. Přešlapovala jsem na autobusové zastávce v Hradci Králové zahalená v teplé šále a vyhlížela příjezd autobusu. Měla jsem celkem dobrou náladu, protože jsem jela z víkendové návštěvy u kamarádky a opravdu jsme si to užili. Konečně už se blíží…
Storie (2)
Je konec září a venku je nádherně slunečno. Vstávala jsem se skvělou náladou, protože mám jít večer s kolegyňkama z práce do baru na drink. Během dopoledne mi psala Maruška, že se hrozně omlouvá, ale že její nejmladší dcera má teplotu a celou noc kolem ní lítala. No nevadí, stane se. Ještě mi zbývají Bětka s Káťou. Blíží se večer a já lezu do sprchy, abych si umyla vlasy, vymydlila se a rovnou…