Tak to bychom měli...úspěšný konec semestru a zároveň i studia v Německu, a teď hurá zpátky domů a užít si poslední měsíc prázdnin před třeťákem a státnicemi. Vše jsem měla, jak je mým zvykem, naplánované do posledního detailu.. zjištěné časy, kdy mi jede tramvaj na nádraží, přestupy mezi vlaky a dokonce i zařízený odvoz přes Blablacar v Drážďanech. Všude jsem si nechala dostatečnou rezervu,…
Storie (2)
Málokterá holka na střední nesní o tělocvikáři a ani já nejsem výjimkou, i když jsem na toho svého učitele narazila až když jsem nastoupila do své první práce. Už jako malá holka jsem chtěla učit, a tak, když se naskytla příležitost záskoku za kamarádku, která šla na operaci, jsem skočila po první příležitosti učit. Eva, kterou jsem měla na dva měsíce zastoupit, učila tělocvik a matiku a měla…