Jednou jsem takhle jela s partou asi dvaceti lidí na víkendovou akci. Přes den výlety, večer soutěže a pak párty. Jelikož tam organizátor akce měl novou přítelkyni, která chtěla jít brzy spát, tak ani party nebyla, páč měli pokoj nad společenskou místností. My si pouštěli hudbu i tak. Jenže pak přišel a vypnul nám PC s muzikou a když jsme si pustili hudbu z mobilu, tak na nás vlétl a museli jsme…