Komentarze (186)

NovaKovy NovaKovy
Chodí někdo na večerní / noční koupání?
filolog filolog
Ahoj, já to bohužel zabalil už ve 22h, když jsem měl pocit, že už tam prakticky nikdo nezůstal, jen u stánku na vyhlídce byly asi poslední tři páry a několik chlapů. Tak to jste možná byli mezi nimi. :) Do kdy tam takhle obvykle zůstáváte? Nezamknou pak výjezd, když je oficiálně otevřeno jen do 22h?
Seko07
Seko07
Také by mě zajímalo jak dlouhou se tam nechá být nebo jestli zamykají.
0
1
lumiro1 lumiro1
Taky to mám rád v Příšovicích. Tam to jde dobře.
Seko07
Seko07
Chodíš tam sám nebo se ženou 😉
0
0
Malozkuseny Malozkuseny
A jak to na pisecaku chodí? Nemám s tím zkušenost. Jak poznat, že tam někdo něco hledá?
Seko07
Seko07
Většinou vidíš samotného může a rozhlíží se.Jdu někde vedle za keř třeba a začnu honit 😆 a vidíš jak kouká po tají a třeba přijde nebo jen sleduje a sám honí.
0
0
EvilBoy666 EvilBoy666
Na Dolankach se da púekne pohonit
*92*
Seko07
Seko07
Chodím když je pěkně na Pisečak v Příšovicích,ale kde na Dolánkách je nějaké místo jezdím dost často na kole.
0
1
Seko07
Seko07
Super baba úžasné kozy, to bude i kunda na lízání 👅 a pořádně postříkat 😆
0
0
Seko07
Seko07
Krása vidět tak Real😱🤗
0
0
Seko07
Seko07
V neděli večer bude milenecký pár na wellnessu , který pár by se přidal a zprijemnili si čas společně 🤔😛
0
3
Seko07
Seko07
Plánuje někdo že tam bude dnes odpoledne nějaké zpestření. 😯
0
0
Seko07
Seko07
Super fotky vzrušující jen se pomazlit společně 🤪
1
0
Seko07
Seko07
Ahoj úžasná kundička na lizani a vzrušení *248*
0
0
Pieroti Pieroti
Měl by tam být vstup pouze pro páry a nebo samotné ženy. Ty zoufalci nám tam taky vadí. Navíc to jsou takový zoufalci, že si ani neuvědomují jak moc jsou k smíchu a trapný. Jak když dědkové v globusu u ochutnávek koukají co by se dalo ještě zadarmo sežrat.😂
Seko07
Seko07
Pro ženy je pondělí večer vyhrazeny
1
0
Seko07
Seko07
Krása jen se přidat nebo více lidí pohromadě si užít
0
0
PatriciePat PatriciePat
My jsme tam byli v létě a pohoda . S jednim mužem jsme se domluvili a pokecali .Nic víc a vše v pořádku.
Seko07
Seko07
Je pěkné se domluvit co a jak, sledování 😛 nebo kdo co povolí 😉
1
1
Seko07
Seko07
Pěkné akorát bych to kamaráda vyměnil 🤗
1
0