HW_kanda HW_kanda
Je to dlouhá postupná cesta. Vím o čem mluvím a mám v tomto hodně zkušeností. Když žena najde pochopení může se z toho stát opravdu zajímavý a pevný vztah. Jsme spolu 17 let a máme opravdu velmi hezký vztah. A právě okořeněný tímto. Trvalo než to pochopila, začínalo se pomalu. Dnes je to občasná aktivita, která náš vztah vždy posune dál a já zažívám něco, co nejde ani popsat. Je ovšem důležité, aby žena neblbla věděla, že je to hra a toto přesně má moje žena srovnané. Jeden večer drží jinému a druhý den v podstatě neví jeho jméno. Musí to umět oddělit a jedině tak to může fungovat. Navíc moje manželka je přesně ten typ ženy, která by byla vždy věrná. Pochopila ale mě a ví, že to je vše prostě jenom naše hra. Navenek by to do ní nikdo neřekl, držíme to mimo okolí. Asi by spoustu lidí koukalo, co jsme zažili a v tom to právě je. Ať si každý doma dělá co chce, když to oběma vyhovuje. Ale občas si řeknu, kdyby jste tvl věděli :). Když třeba její tatínek říká jakou má holčičku a já si ji vybavím jak pár dnů před tím do ní busil chlap na zadní sedačce auta 🙂
Newsex
Newsex
Super napsané 🙂💪velmi vám to přeji.
1
0
Romik_Omik Romik_Omik
Když se to projevilo u nás, tak řekla, že je dobře, že nešukám jinou ženskou. Na chlapa nežárlí.
Newsex
Newsex
Zajímavé, to samé sdílí i má žena
0
0
Newsex
Newsex
Já jsem manžel, co se ho žena zeptala. Taky to chtěla vidět, možná napůl z hecu? Nevím. Nicméně proč to nezkusit? Zkusil jsem. Není to stejné jako se zenou, chlapi se mi nelíbí a nijak mě mužské tělo nevzrusuje, penis celkem ano. Asi součást cuckold. Výsledkem byla v poho zkušenost a pár fotek. Doma při ukazani jsme si to hezky se ženou rozdali a občas z toho stále čerpame fantazii. Možná bych být tebou začal z lehka, masáží prostaty, aby si zvykl, že to není tabu ani pro něho ani pro tebe. Aby se nestyděl za to, že věci okolo analu vzrusuji i hetero chlapi. Zbytek si musí srovnat on v hlavě. Po té mě zkušenosti jsem se třeba měsíc užíral výčitky, co sem to udělal ale pak jsem to hodil za hlavu.
6
0
Camfour Camfour
Na to mám fígl. Musím se vystříkat bez dotyku na péro. Když to na mě jde tak začnu stříkat ale už se ho chvilku nesmí nikdo dotknout. Pak ženě vylížu semeno z kundičky nebo koziček, obličeje. Po chvilce přestávky můžu souložit atd. se stejnou chutí jako prvně.
Newsex
Newsex
Taky to tak dělám a je to jediná možnost. Když se udělám tak už to potom nedám, takhle super, jen se musí těšit úplně přesně ten okamžik, kdy se neuděláš ale pero stříka. Je to o cviku umět přestat včas 😂👍
2
2
Newsex
Newsex
Žádná umělá... 100%nature 👍
0
0