novacek99
Dlouho mě to lákalo, pak jsem manželku přemluvil k 69 hned po sexu, jak jsem na jazyku ucítil svoje semeno, vzrušení bylo neskutečné. Sice se mě pořád ptala jestli mi to nevadí atd, asi jí to přišlo divné. Každopádně, lízat vystříkanou ano ale jen po sobě. Cizí ne.
6
0
novacek99
Hned po výstřiku mám hodně citlivýho žaluda. Pokud pokračuje nějaké olizování atd tak je mi to až nepříjemné. Musím chvilku počkat.
2
1
novacek99
Já osobně mám taky rád, když manželce voní tak jak má, ideálně po ránu, nebo po cca 4 hodinách od sprchy. Dokáže mě to nabudit. Lízat ji ihned po sprše nebo omytí, to není ono. Člověk cítí akorát chuť mýdla. Dřív taky trvala, že se musí opláchnout a že mi to nemůže vonět. Časem jsem ji přesvědčil o opaku. Poslední dobou ji lížu i když jsem se do ní udělal a to je uplně nejlepší.
5
1
novacek99
Záleží na únavě atd. Někdy klidně každý den v týdnu, někdy 2x za týden. Je to individuální
5
1
novacek99
Nedělám to kvůli obavám z reakce partnerky. Některým ženám by se to mohlo zdát divné, když chlap ochutná svoje semeno.
3
0
Tak jde o to aby tam chodili chlapi smirovat a honit si