Komentarze (310)

Davvaj
Davvaj
Dobře zvýrazněný přednosti, kvalitní přirozený (!) tělo. Vítej! *4*
0
0
Lilo1979 Lilo1979
A chce tohle vůbec někdo?*22*
Davvaj
Davvaj
Jen tady jsem viděl dost na to, abych věřil, že naprosto cokoliv má svýho kupce.
0
0
Lilo1979 Lilo1979
Víš, s tlustejma nejde dělat vše, co s hubenejma. Na gymnastický cvičení můžeš zapomenout.
Davvaj
Davvaj
Akrobatky ti zase nerozšlápnou lebku na prášek.
0
0
Lilo1979 Lilo1979
Na americké víly nebyl brán zřetel *24*
Davvaj
Davvaj
Holt americký víly mají špatný geny po mámě.
0
0
Davvaj
Davvaj
Co si tak mlhavě vybavuju z nějaký animovaný Popelky (?), tak ty sudičky docela vypadaly, že fungujou na Mekáči. A byly to ty nejvíc v pohodě ženský. Trochu do toho hází vidle Krasoňova máma, která se taky tvářila jako hodná kouzelná babička, ale ve skutečnosti byla zakuklená svině nejvyššího kalibru. Tak nevím. Každopádně nejen tady jsem četl holky říkat, že obecně tlustý lidi jsou víc v klidu, protože se netrápí dietama a cvičením. Zatímco ty éterický žínky musí bejt zákonitě permanentně frustrovaný a agresivní.
0
0
Davvaj
Davvaj
Fakt jsem od toho čekal lžičku pepře na špičku.
0
0
Davvaj
Davvaj
Máma mu celej život říkala, že je pěknej kluk. Teď se sestěhoval s kámošema a chybí mu dávka.
1
0
Genevian Genevian
otázka je jak moc věříš obalu i obsahu ... vzhledem k jisté nepopiratelné historii :-)
Davvaj
Davvaj
Někteří chtějí věřit v dobro. Neberme jim to.
0
0
Davvaj
Davvaj
Prej jsem napůl latentní gay a potřebuju hloubkovou masáž, mimo jiné. Už nenapsal. Někdy je lepší v pokračování ani nedoufat.
0
0
Davvaj
Davvaj
Lidi jsou unavený. NE má 2 písmena, ANO tři. Obě slova obsahují “N”. Záměna je snadná.
0
0
Davvaj
Davvaj
Podobně jako když hetero masér dokončí masáž na hetero chlapovi a políbí mu zadek - na znamení dobře odvedený práce, chceš-li završení kvalitního díla.
0
0
Petra-Smichov Petra-Smichov
Nejsem opatrná..nakupuji přímo úměrně, ale hlavně mužům říkám: támhle je sprcha a ukážu hned vedle: a támhle je toaleta: na čůrání a to řeknu tak nějak "významně a lehce důrazně" , všichni hned vědí, proč se jim to říká a o co kráčí.. tak chcaní do sprchy se neděje už 💪 jinak ale jasný, že desinfekce prostor každý den večer, to je přeci jasný 🤷 se musí..bych nevlezla do sprchy, která není špigl nigl od vrchu dolů..🤷..
Davvaj
Davvaj
Viděl jsem na netu lidi učit takhle domácí zvířátka na záchod. Taky to pochopila.
1
0
Petra-Smichov Petra-Smichov
Pozoruhodná reflexe: holka s dvěmi tatínky bradka + holá.. hmmm, to je v pr.. 🙏😅.. Ne, to nebyl dědek, ti už se sem dobrý 2 roky nedostanou, ale furt píšou.. Do sprchy muži nechčijou ze msty, ale s úlevy, jak jsi to řekl: pro někoho 30 vteřin slasti a pro někoho půl dne likvdace škod. Prostě: rozkošná úleva. Vystříkat i vychcat..jen je musíme naučit na WC před, či po sprše.. né do sprchy tvl 🤦 Včera jsem zas utratila 2 litry za desinfekce, saponáty.. děs.. No ale čisto, voňavo, tak ok.
Davvaj
Davvaj
Asi bych s takovými detaily opatrnej, protože cisteren s Domestosem tu moc nejezdí.
1
0
Davvaj
Davvaj
Chudáci holky s dvěma teplýma otcema - vousáčem a holobradou. Štípaní a kousání ze vzteku je vtipný, tak si většinou vyřizujou účty mimina ve školce. Jestli ti tak náhodou ten pán taky nenachcal do sprcháče ze msty.
1
0