Posty

berisa
7 lat temu
23
berisa
8 lat temu
571 14
berisa
8 lat temu
194 13
berisa
8 lat temu

šmírování na louce

Zase mě šmírovali když jsem měla touhu být chvíli na sluníčku.
200 13
berisa
9 lat temu

Rumunsko druhy den

A tentokrat opravdu slunicko palilo.Ale po destivych a chladnych horach to prislo vhod
459 12
berisa
9 lat temu

Neco z rumunska

A opet se na nase cesty nikdo nepridal
289 5
berisa
9 lat temu

Cestovani v tramvaji

Kdyz je velke horko.Spatne se cestuje obleceny.Aspon jsem se nepotila.
831 36
berisa
9 lat temu
660 21
berisa
9 lat temu

Zastavaka na ceste do Cr.

Cesta nam utika.Ale prece je treba nekde zastavit a spocnout.
Jeste za manzel je u armady a vzdy vybaven do terenu.
316 5
berisa
9 lat temu

Cesta zpet do Cr

Tak jedem zpatky a doufame ze cesta bude prijemna jak ta tam.
688 10

Kontynuuj eksplorowanie kolejnych postów

Pokaż więcej