Posty
Krásné setkání :-)
Ve skupině proto, že manžel fotil, potom se přidal. Bylo to super. Děkuji.
Kdo si řekne ?
Tak nějak mne to napadlo, třeba si konečně nějaký pár řekne o přítele. Může být i samotná žena.