bi-kolin 3 miesiące temu Žensých bez finančních nároků je tady tak deset a stejně u párů a spoustu fake. Teď mě jedna blokla, o které jsem měl i pocit, že je nad věcí i třeba vtipná, normální v uvozovkách. asi i je. ovšem úroveň zklamala. 1 7 Udostępnij Zgłoś
bi-kolin 5 miesięcy temu Když už kupovat, jen levou ponožku s průkazem původu a platnou STK. 1 0 Udostępnij Zgłoś
bi-kolin 8 miesięcy temu Než na ostatních tzv. sociálních sítích, prdel tady je leckdy. 0 0 Udostępnij Zgłoś
bi-kolin 9 miesięcy temu Dobrá strategie od "holek" se spojit na společný výdělek. Respekt. 1 0 Udostępnij Zgłoś