Posty

Yeti75
7 miesięcy temu
3 0
Yeti75
rok temu

He is sad

Co se děje v práci
23 6
Yeti75
rok temu
18 1
Yeti75
2 lata temu

Muž co by se rád přidal k páru

Zkusíme to ve třech? Rád bych vás poznal a okořenil si život.A co vy?*4*
25 4
Yeti75
2 lata temu

I like it

Když je chuť, a ta je pořád
13 6
Yeti75
5 lat temu
40 10