Posty

polo3000
12 miesięcy temu
Historia

pán a jeho subinka

Dnešní dopoledne máš volno a alibi jako řemen já jsem služebně kousek od tebe a můžeme ho celé strávit spolu, než půjdeme ke mně na penzion tak se jdeme projít kolem rybníku ze zadní části je lesík a je tam klid vedeme se ruce a povídáme jsi o všem možném za tu dobu…