Posty

Ew2020
3 miesiące temu

dej mi ještě jednu noc, ať víme
že máme sebe dost, vždyť víš, že
odtud není cesty zpět
runway je volná, už prosím leť
ještě jednu noc, ať víme
že máme sebe dost, vždyť víš, že
odtud není cesty zpět
runway je volná, už prosím leť....

Ew2020
3 miesiące temu

Dlouhý výdech a nádech,
tohle docela známe,
tohle mě s tebou nikdy neomrzí.
Tomu se neumím bránit,
znovu nechám se spálit,
do kola Fénixovi popel a dým.
Já a ty spojení samozřejmý,
na tohle nemusím si
nechat karty vykládat.
Co já mám,to ti dám,
ty to svý dej mi,
jak to… Pokaż więcej