Posty

Honda-rider
6 miesięcy temu
35 3
Honda-rider
12 miesięcy temu

Dnes bude asi hodne velke horko, uz ted to pece jako blazen. Chystam se vyrazit k vode a udelat si hezky a pohodovy den, premyslim o nudaplazi Tisice u Neratovic. Treba tam nekoho potkam 🙂

Honda-rider
3 lata temu
110 16