Honda-rider 12 miesięcy temu Dnes bude asi hodne velke horko, uz ted to pece jako blazen. Chystam se vyrazit k vode a udelat si hezky a pohodovy den, premyslim o nudaplazi Tisice u Neratovic. Treba tam nekoho potkam 🙂 0 0 Udostępnij Zgłoś
Honda-rider 12 miesięcy temu jel bych dnes na vylet motorkou nekam dal od Prahy k vode 0 0 Udostępnij Zgłoś