Byl pátek a já byl v práci. Klasicky jsem se nudil, a tak jsem brouzdat po Amatérech. Najednou jsem uviděl zprávu v kolektivním chatu "hledáme kluka do trojky". Takových zpráv už bylo, a nic z toho, nicméně jsem odpověděl. Kupodivu se mi také dostalo odpovědi. Byli…
Posty
Na pískovně
Poté co odjel kamarád jsem se potřeboval uvolnit