Lumpicek007 7 miesięcy temu to tu dnes není nějaká žena nebo slečna co by si ráda jen tak psala..... nezávazně o čemkoliv 1 0 Udostępnij Zgłoś
Lumpicek007 12 miesięcy temu Je dnes nekdo v aqualandu moravia budu tu do zaviracky 0 0 Udostępnij Zgłoś
Lumpicek007 rok temu nuda v Brně a co vy nenudí se někdo nepokecal by někdo o čemkoliv?¨ 0 1 Udostępnij Zgłoś