Posty

Mio21
11 miesięcy temu

Myslim, ze všichni si tady dělají srandy z lidí kteří fakt někoho hledají!!!!! Buďto nepište hovadiny ze chcete sex ze si chcete užít a pak se odmlčíte nebo odepíšete ze je někdo promiskuitní!!!!! Je to o sexu? Když tak dete na seznamku!!!!

Mio21
rok temu

Kazdy tu nekoho hleda a pise jak nekoho potrebuje ....ALE NIK NEKOMUNIKUJE...Je to jak na hlavu...Na to myslim...jestli vubec jsou realni lide...!!!