Posty

11xixi
miesiąc temu
Przypięte

Každej tady furt něco chce..něco hledá...tak Vám nabízíme různé možnosti..ale stejně je to furt dokola...to už je to tady fakt jen o blbostech?..
Už si konečně všichni uvědomte..že je potřeba respekt všech..

11xixi
2 miesiące temu

Všichni chcete šukat..ale když se jedná o fo..tak máte problém..ono by to šlo i bez peněz..ale to by jste neměli být slibotechny..

11xixi
3 miesiące temu

Byl by zájem o nový sraz amaterů v HK nebo Libereckém kraji?..

Ano
65.4 %
Ne
34.6 %
Total votes: 104
Głosowanie zakończone
11xixi
4 miesiące temu
10 6

Kontynuuj eksplorowanie kolejnych postów

Pokaż więcej