Posty

martinn07
2 lata temu

bull

Když má dáma chuť tak musím
189 5
martinn07
2 lata temu

Opravář

Volala mě jedna paní zda bych se nemohl u ní stavit že manžel odjel na týden pracovně . Že potřebuje něco opravit, a já jsem dobrák od srdce. Která mě zase zavolá? Budeš to ty?
265 12
martinn07
2 lata temu
270 12
martinn07
2 lata temu
234 8
martinn07
4 lata temu
439 19
martinn07
11 lat temu

Dovča 15

Musel jsem se pochválit. Snad bylo čím.
363 57
martinn07
14 lat temu
304 48