Kitzbil78 5 lat temu +6 Svätý Valentín (sk) Nie je Valentín, ani svätý.. . Szczegóły 22 0 Zapisz Udostępnij Zgłoś
Kitzbil78 11 lat temu +3 niekde vo francuzku...... Cakanie v zapche na dialnici....vymakol ma kamionista....hmmm Szczegóły 52 6 Zapisz Udostępnij Zgłoś
Kitzbil78 11 lat temu +5 honka domaca Tak to dopadne ked som sam a pozriem pecko.... Szczegóły 27 1 Zapisz Udostępnij Zgłoś
Kitzbil78 12 lat temu +6 home alone ked sa nevmesti do skurky.... Szczegóły 19 1 Zapisz Udostępnij Zgłoś