Posty

47 6

zase sám

nikde nikdo na společné👊🍌🍌👅📷
10 3

Lepší by bylo ve více

stálá kontrola střiku
7 3

morning

Opět sám sobě
8 0
Blog

čím starší, tím horší

Bývalo v Mariánských Lázních lépe ale od covidu to nestojí za nic. Po všech stránkách je to bída. Hrávala hudba, byly tanečky a ženy byly víc povolnější. I ta finanční stránka na tom má podíl. Prostě ta doba když to stávalo za hovno už se nevrátí. Rekreace a ozdravné…

Sunday morning

Kontrola jestli ještě stříká
15 3
12 8
9 8

Kontynuuj eksplorowanie kolejnych postów

Pokaż więcej