Informações pessoais
| Habilidades linguísticas: | Slovenčina | |
|---|---|---|
| Signo do zodíaco: | Aquário | |
| Estado civil: | solteiro(a) | |
| Cor dos olhos: | azul | |
| Cor do cabelo: | loiro | |
| Altura: | 173 cm | |
| Peso: | 58 kg |
Interesses e hobbies no sexo
sexo anal
garganta profunda
sexo oral
sexo em público
lingerie sexy
náilon
bondage
saltos altos
dominador - submissão
Descrição pessoal
Nikomu nic nemozem prikazat, ale mozem poprosit o respektovanie tychto veci :-)
1, NIE znamena NIE. neznamena to mozno, znamena to NIE :-)
2, prosim penisarov, aby nemrhali svoj cas, iste je vzacny a na fotky ich penisov a zvacsa neupratanych izieb ozaj nie som zvedava... ale ked uz, tak upratujte a starajte sa o svoje nechty a mozno by nezaskodilo pouzit aj ziletku :-)
3, na kazdu otazku typu: "si tu?" je odpoved, ze NIE :-)
4, ak vas zaujima kde su krasne prechadzky, kde sa da dobre zabavit, alebo kde sa dobre beha, tak nevysedavajte za pocitacom a spoznavajte okolie, sportujte ako uznate za vhodne...iste to bude lepsie vynalozeny cas :-)
5, som si vedoma o co prichadzam, ked neprijmem vase ponuky. rovnako som si vedoma, ze kazdy jeden z vas je lepsi ako vsetci ostatni :-)
6, ak mate potrebu rypat, tak pokojne...zvacsa ma to pobavi, alebo nezaujima, tak si vyberte :-)
7, respektujte slobodne rozhodnutia...tak ako sa vy slobodne rozhodujete, tak slobodne sa rozhodujem aj ja :-)
1, NIE znamena NIE. neznamena to mozno, znamena to NIE :-)
2, prosim penisarov, aby nemrhali svoj cas, iste je vzacny a na fotky ich penisov a zvacsa neupratanych izieb ozaj nie som zvedava... ale ked uz, tak upratujte a starajte sa o svoje nechty a mozno by nezaskodilo pouzit aj ziletku :-)
3, na kazdu otazku typu: "si tu?" je odpoved, ze NIE :-)
4, ak vas zaujima kde su krasne prechadzky, kde sa da dobre zabavit, alebo kde sa dobre beha, tak nevysedavajte za pocitacom a spoznavajte okolie, sportujte ako uznate za vhodne...iste to bude lepsie vynalozeny cas :-)
5, som si vedoma o co prichadzam, ked neprijmem vase ponuky. rovnako som si vedoma, ze kazdy jeden z vas je lepsi ako vsetci ostatni :-)
6, ak mate potrebu rypat, tak pokojne...zvacsa ma to pobavi, alebo nezaujima, tak si vyberte :-)
7, respektujte slobodne rozhodnutia...tak ako sa vy slobodne rozhodujete, tak slobodne sa rozhodujem aj ja :-)