Pesquisa
Mulher
Objetivo da pesquisa:
amizade
sexo
relacionamento
conversa
Álbuns do usuário (1)
Informações pessoais
| Idade: | 57 anos | |
|---|---|---|
| Orientação sexual: | hétero | |
| Habilidades linguísticas: | Slovenčina | |
| Signo do zodíaco: | Câncer | |
| Estado civil: | divorciado(a) | |
| Cor dos olhos: | castanho | |
| Cor do cabelo: | castanho | |
| Altura: | 178 cm | |
| Peso: | 96 kg |
Descrição pessoal
O com to tu vlastne cele je ???
...niekedy mam z tohto celeho (zvaneho internet) smutny a zvlastny pocit...
Vsetko by bolo fajn, ved kecat s dusou bez ohladu na telo, to je priam idealisticky dokonale... No je tu aj druha stranka veci...pri tomto celom ludia zabudaju na to najdolezitejsie ako je osobny kontakt, dotyk...Nerealizovatelny vo virtualite.A to je vazna chyba. Odcudzenie ludskej bytosti nebolo azda nikdy v historii ludstva tak strasne zretelne ako dnes. Preco tu byva tolko ludi?
Asi to o niecom svedci. O samote a unikoch sem. Unikoch za inym druhom samoty, dajme tomu kolektivnej samote.
Clovek ako skala uprostred valiacej sa rieky..tou riekou je dav ludi
prechadzajuci okolo. Da sa to zmenit ?! alebo nas caka stale vacsie
odcudzenie?! Mozno casom si kazdy clovek najde vlastnu planetu a bude tam sam virtualne skontaktovany s ostatnymi planetami...!!!
Tak nejak si predstavujem koniec toho,co nazyvame tvor
spolocensky...:-)
AK POTREBUJETE FOTO STACI NAPISAT DO POSTY TU NA AMATEROCH ALEBO NA : fakeblok@gmail.com
I don´t need wings to fly and don´t need fly to be free...
(Nepotrebujem krídla aby som mohol lietať a nepotrebujem lietať aby som bol slobodný...)
...niekedy mam z tohto celeho (zvaneho internet) smutny a zvlastny pocit...
Vsetko by bolo fajn, ved kecat s dusou bez ohladu na telo, to je priam idealisticky dokonale... No je tu aj druha stranka veci...pri tomto celom ludia zabudaju na to najdolezitejsie ako je osobny kontakt, dotyk...Nerealizovatelny vo virtualite.A to je vazna chyba. Odcudzenie ludskej bytosti nebolo azda nikdy v historii ludstva tak strasne zretelne ako dnes. Preco tu byva tolko ludi?
Asi to o niecom svedci. O samote a unikoch sem. Unikoch za inym druhom samoty, dajme tomu kolektivnej samote.
Clovek ako skala uprostred valiacej sa rieky..tou riekou je dav ludi
prechadzajuci okolo. Da sa to zmenit ?! alebo nas caka stale vacsie
odcudzenie?! Mozno casom si kazdy clovek najde vlastnu planetu a bude tam sam virtualne skontaktovany s ostatnymi planetami...!!!
Tak nejak si predstavujem koniec toho,co nazyvame tvor
spolocensky...:-)
AK POTREBUJETE FOTO STACI NAPISAT DO POSTY TU NA AMATEROCH ALEBO NA : fakeblok@gmail.com
I don´t need wings to fly and don´t need fly to be free...
(Nepotrebujem krídla aby som mohol lietať a nepotrebujem lietať aby som bol slobodný...)