Pesquisa
Mulher
Casal de homem e mulher
Casal de mulher e mulher
Objetivo da pesquisa:
amizade
sexo
conversa
sessão de fotos
Informações pessoais
| Orientação sexual: | hétero | |
|---|---|---|
| Habilidades linguísticas: | Čeština | |
| Estado civil: | solteiro(a) | |
| Cor do cabelo: | careca | |
| Altura: | 192 cm | |
| Peso: | 80 kg | |
| Tamanho do pénis: | Mais de 19 cm | |
| Pelos pubianos: | Raspados | |
| Locais favoritos para sexo: | Cama, Carro, Natureza, Em público |
Interesses e hobbies no sexo
sexo anal
garganta profunda
dominatrix - escravo
sexo oral
sanduíche
sexo em público
náilon
esperma
saltos altos
dominador - submissão
Descrição pessoal
Pánové... Prosím vás, když si chcete honit péro, tak jinde. Ta stránka jinak ztrácí logiku a vaše ona my vážně nezafunguje.
Jsem hetero a tomu to i zůstane. Ale ANO vyzkoušeli jsem muže a NE není to můj šálek kávy. Takže znovu zdůrazním...
Hledám ženu svobodnou, nebo i zadanou, vdanou a nebo pár, kde se muž rád dívá na sex své ženy s cizím mužem.
Má to být webovka o lidech kteří si dopřávají rádi sex přece.
A ne o pohádkách, či o fantasmagorií a nebo o úplných HOVNECH.
Dále těm co hledají alfa samce, nebo prince na bílému koni s velkými zámkem jako dědictvím přeji trpělivost o velikosti naší galaxie.
Informací si myslím bylo víc než dost.
Inteligent pochopí a blbec...
;-)
PS: výměna fotek může být, ale musím mít jistotu,
že to není další Andersen.
Jinak už nevím jak to napsat za ty roky. :-(
Všem normálním na tomto webu přeji hodně štěstí. :-*
Jsem hetero a tomu to i zůstane. Ale ANO vyzkoušeli jsem muže a NE není to můj šálek kávy. Takže znovu zdůrazním...
Hledám ženu svobodnou, nebo i zadanou, vdanou a nebo pár, kde se muž rád dívá na sex své ženy s cizím mužem.
Má to být webovka o lidech kteří si dopřávají rádi sex přece.
A ne o pohádkách, či o fantasmagorií a nebo o úplných HOVNECH.
Dále těm co hledají alfa samce, nebo prince na bílému koni s velkými zámkem jako dědictvím přeji trpělivost o velikosti naší galaxie.
Informací si myslím bylo víc než dost.
Inteligent pochopí a blbec...
;-)
PS: výměna fotek může být, ale musím mít jistotu,
že to není další Andersen.
Jinak už nevím jak to napsat za ty roky. :-(
Všem normálním na tomto webu přeji hodně štěstí. :-*