Pesquisa
Objetivo da pesquisa:
amizade
conversa
Informações pessoais
| Habilidades linguísticas: | Čeština | |
|---|---|---|
| Estado civil: | solteiro(a) | |
| Cor dos olhos: | verde | |
| Cor do cabelo: | castanho | |
| Altura: | 190 cm |
Interesses e hobbies no sexo
fetiche por pés
lingerie sexy
náilon
uniformes
saltos altos
travestismo
transexualidade
Descrição pessoal
Ahoj jsem CD/TV a hledám nějakou spřízněnou duši(nejlépe TV kamarádku) se stejnou zálibou. Pouze moravskoslezský kraj! Čechy ani Slovensko mě nezajímá. A věta typu: "já za tebou dojedu" mě dvojnásob nezajímá.
Že netušíš o co jde? Nebo jsi jen normální chlap? Tak asi nehledám ani tebe, sorry. A povídat si s tebou je pro mě ztráta času.
Fotky tvého přirození ať už v profilu nebo ve vzkazech mě vážně nerajcujou a ani nezajímají. A jestli ho máš v profilu tak mi ani nepiš. Opět ztráta času pro obě strany.
Sex nehledám! A proč jsem teda tady, když mě sex nezajímá? Z podstaty mé záliby v převlékání. Na klasickou seznamku jsem v tomto ohledu asi moc úchylná :-D .
A teď malé info na závěr. Když na něco odpovídám slůvkem NE, tak to tak i myslím. A když ti náhodou neodpovídám, nemá to co dočinění z mou arogancí, namyšleností nebo čímkoli jiným. Myslím, že jsem v popisku napsala naprosto přesně o co mi jde, tudíž číst si následné urážky po vyslovení onohe" NE", mě už vážně už nebaví.
Že netušíš o co jde? Nebo jsi jen normální chlap? Tak asi nehledám ani tebe, sorry. A povídat si s tebou je pro mě ztráta času.
Fotky tvého přirození ať už v profilu nebo ve vzkazech mě vážně nerajcujou a ani nezajímají. A jestli ho máš v profilu tak mi ani nepiš. Opět ztráta času pro obě strany.
Sex nehledám! A proč jsem teda tady, když mě sex nezajímá? Z podstaty mé záliby v převlékání. Na klasickou seznamku jsem v tomto ohledu asi moc úchylná :-D .
A teď malé info na závěr. Když na něco odpovídám slůvkem NE, tak to tak i myslím. A když ti náhodou neodpovídám, nemá to co dočinění z mou arogancí, namyšleností nebo čímkoli jiným. Myslím, že jsem v popisku napsala naprosto přesně o co mi jde, tudíž číst si následné urážky po vyslovení onohe" NE", mě už vážně už nebaví.