Pesquisa
Mulher
Casal de homem e mulher
Casal de mulher e mulher
Grupo
Objetivo da pesquisa:
amizade
sexo
relacionamento
conversa
Informações pessoais
| Idade: | 32 anos | |
|---|---|---|
| Orientação sexual: | hétero | |
| Habilidades linguísticas: | Čeština | |
| Signo do zodíaco: | Peixes | |
| Estado civil: | solteiro(a) | |
| Cor dos olhos: | azul | |
| Cor do cabelo: | loiro | |
| Altura: | 170 cm | |
| Peso: | 61 kg |
Interesses e hobbies no sexo
dominatrix - escravo
sexo oral
sexo em público
lingerie sexy
sexo grupal
bondage
saltos altos
dominador - submissão
dedada
Descrição pessoal
1. Věk u druhé polovičky neřeším - o tom to není
2. Jsem akční a mám rád sex i zábavu
3. Občas jsem trošku zvrhlý… někdy trošku více :D
4. Jsem mobilní a prostor mám taky
5. Pokud nevím kdo píše - nepodepíšu :)
6. Jsem SÁM a prozatím mi to tak vyhovuje
7. Vím co chci .. 😈
A jinak nemám ani tušení ani páru, co bych měl tady o sobě povědět. Dovolím si tvrdit, že jsem společenský, pozitivní a veselý člověk, který se rád směje a je za každou srandu(humor i černý mně nevadí). A nedělá mi problém si udělat srandu i sám ze sebe, pokud je třeba. Každopádně rád odpočívám, relaxuji, nerad se nudím a poznávat nové lidičky mně baví. Myslím, že jsem dost otevřený člověk, který nesnáší lež, i tu "milosrdní", a snažím se chovat k ostatním přesně tak, jak chci, aby se ke mně chovali i oni, proto jednám fér a na rovinu..
A jen tak mimochodem... Rád přijímám, ale raději dávám ... :
2. Jsem akční a mám rád sex i zábavu
3. Občas jsem trošku zvrhlý… někdy trošku více :D
4. Jsem mobilní a prostor mám taky
5. Pokud nevím kdo píše - nepodepíšu :)
6. Jsem SÁM a prozatím mi to tak vyhovuje
7. Vím co chci .. 😈
A jinak nemám ani tušení ani páru, co bych měl tady o sobě povědět. Dovolím si tvrdit, že jsem společenský, pozitivní a veselý člověk, který se rád směje a je za každou srandu(humor i černý mně nevadí). A nedělá mi problém si udělat srandu i sám ze sebe, pokud je třeba. Každopádně rád odpočívám, relaxuji, nerad se nudím a poznávat nové lidičky mně baví. Myslím, že jsem dost otevřený člověk, který nesnáší lež, i tu "milosrdní", a snažím se chovat k ostatním přesně tak, jak chci, aby se ke mně chovali i oni, proto jednám fér a na rovinu..
A jen tak mimochodem... Rád přijímám, ale raději dávám ... :