Pesquisa
Homem
Objetivo da pesquisa:
amizade
sexo
conversa
Álbuns do usuário (9)
Informações pessoais
| Idade: | 49 anos | |
|---|---|---|
| Orientação sexual: | hétero | |
| Habilidades linguísticas: | Čeština | |
| Signo do zodíaco: | Áries | |
| Estado civil: | solteiro(a) | |
| Cor dos olhos: | castanho | |
| Cor do cabelo: | castanho | |
| Altura: | 173 cm |
Interesses e hobbies no sexo
garganta profunda
sexo oral
esperma
dedada
Descrição pessoal
Zajemci,prosim přečtěte si popisek a inzeraty,aby se predeslo omylum.
Chlap, co se umi chovat jako chlap, asi vymrel jak to tak vypada. Je tu spousta hrdinu,co sou silni pres pismena a pak nemaji koule na to,priznat co a jak.
Vazeni,piste jen vy,co opravdu mate zajem o to,co nabizim. Kecalisti a slibotechny, usetrete svuj i muj cas planejma recima. Pokud nejste schopni opravdu dojet,strcte si svoje pera za klobouk a otravujte jinde. Na tema nicku co sou jen kecalisti a slibotechny by mohla vzniknout uz povidka i s jejich vymluvama. Tak aby se pak v ni nektery z vas nenasel
Stale se me nekdo pta na sluzby,zda poskytuji. Tak sem se rozhodla,ze ano. Přečtěte si inzeraty,at vite ,co nabizim.Kourim rada,mam to rada hluboko do krku,do konce a i s polykanim. Mas zajem? Domluvime se . Sem bacule...sem jaka sem...mate-li neco proti tomu,vase vec :D a pokud se vam bacule nelibi,tak me laskave ani neotravujte 
pro mene chapave,kdyz sem napisu ze sem bacule tak fakt nehledejte holku co ma 50 kg a pripada si tlusta
takze mi fakt nepiste jak touzite po poznani me osoby a eeejhle pak zjistite ze nejsem vas typ protoze jste na hubeny
takze ctete pozorne tenhle "pribalovy info popisek" at nedochazi k pripadnym nechtenym omylům. Na nektere vzkazy a projeveny zajem nemohu odpovedet,je na to treba mit VIP. Takze se omlouvam vsem pripadnym zajemcum,neni to mym nezajmem ci zamernou ignoraci.
Chlap, co se umi chovat jako chlap, asi vymrel jak to tak vypada. Je tu spousta hrdinu,co sou silni pres pismena a pak nemaji koule na to,priznat co a jak.
Vazeni,piste jen vy,co opravdu mate zajem o to,co nabizim. Kecalisti a slibotechny, usetrete svuj i muj cas planejma recima. Pokud nejste schopni opravdu dojet,strcte si svoje pera za klobouk a otravujte jinde. Na tema nicku co sou jen kecalisti a slibotechny by mohla vzniknout uz povidka i s jejich vymluvama. Tak aby se pak v ni nektery z vas nenasel
pro mene chapave,kdyz sem napisu ze sem bacule tak fakt nehledejte holku co ma 50 kg a pripada si tlusta