Semiramis
Autor: Semiramis 3 mês atrás 13 301 14

Čím dál tím častěji narážím na sociálních sítích na střet starší a mladé generace. Na otázku " Jak by jste popsali svůj věk, tak aby to mladším generacím nic neřeklo" strašně moc lidí psalo věci jako " Respekt" , " Slušnost" , " Úcta". Dle mého názoru je to -s prominutím- hovadina! Za ty roky tady jsem si měla možnost povídat s tisíci lidmi. Staršími, mladšími, občas s velmi zajímavým sexuálním…