Pořád přemýšlím proč mě nikdo nechce... Už je to nějaký ten pátek co jsem se nadchnul pro tuhle ušlechtilou aktivitu, která byla v dávných časech jen výsadou šlechty a úzké skupiny poddaných, kteří se starali o blaho panských držav. A panstvo se v těch dávných dobách staralo, aby jejich majetek vzkvétal a rozmnožoval se. Lesníci se tenkrát museli starat, aby zvěře v lesích neubývalo, ale naopak.…
Publicações do blog (2)
Bylo mi doporučeno, abych sem vložil něco víc patřičného na tyto stránky. Nějaké své pocity a mohou být prý i lechtivějsí. Dobrá zkusím to, ale za výsledek neručím... Jsem amatér začátečník. ...A je to tu, už zase! Zase mě berou choutky. Ano zase mám strašnou, obrovskou, dráždivou, spalující, neutuchající chuť. Už mě to zase chybí. Zase mě to chytlo a bude držet, než se toho zbavím. Jsem zase…