karpa
Autor: karpa 9 mês atrás 9 507 17

Chtěli by jste žít s profesionálním otrokem? A jenom v manželství, nebo i s ním založit rodinu? Umíte si představit, že váš partner, nebo partnerka, ( ten který je v sub roli ) by byl opravdu profesionální otrok? A jak to pak vysvětlit třeba rodičům? Já jsem si otroka vzala. Respektive, abych byla přesná, napřed jsem si vzala v 19ti svýho kluka, který už v té době se snažil být otrokem, a o pár…