art_of_love
Autor: art_of_love 13 ano atrás 7 1810 4

A je to tady zase. Uz o to nestojim, uz to nechci, uz me to fakt otravuje - furt to sype. Ne, nemluvim o nejakem supervynosnem kseftu, mluvim o te debilni bile veci, ktera se sype z oblohy. Vcera jsem si planoval, ze na velikonocni vikend vyrazim nekam do hor uzivat si prvniho slunicka. Dneska koukam na hromady snehu, ktere se sypou na zem. Kdyz to letos zacalo, byla to skvela atrakce - dlouhe…