Publicações

Domique91
4 dia atrás

Myslím na to, že velké díky patří mnohým z vás amatérům zde a za své známé děkuji :)
Však také myslím na to, jak je tato “strana žití zvrácenější a oprsklejší” … vážně jde každému jen o zásun ikdyz tzv “přeplácí”? 🤔🤷🏼‍♀️ nerozumím. Presto díky za ´Vás’ ☺️😎

Domique91
4 mês atrás

Hledam muže ztotoznujiciho se s mými záliby. Ideálně i s mým primárním hledáním. Potkat se u kávy taky nemám problém. Ale vše dle vhodné domluvy. Jihozápad od Brna. Jihovýchod on Znojma. ;)