MultiplexMultipl 1 ano atrás Jsme na cestě do Tramtarie, nevim kdy přesně se vrátíme, ale vím určitě že od 16:00 už budeme stoprocentně k mání 4 0 Compartilhar Reportar
MultiplexMultipl 1 ano atrás Kluci dřív jak v osm dnes večer nepište nebudeme na příjmu tak ať zbytečně nečekat na odpověď,,, zatím ahoj a moje rada zní : šetřete si tu nálož pro nás 😋 2 0 Compartilhar Reportar
MultiplexMultipl 1 ano atrás Je to normální že si takhle mocně ujizdime na kouření? 5 0 Compartilhar Reportar