Teď raději nemyslet,jsem ve vlaku ,takže vydržet a vyhonit si pero v posteli,ač mě to dráždí při představě ho vytáhnout a vystříkat se ,ale lidi jsou omezený a neuznávají potěšení,jednou brzo ráno jsem cestoval vlakem o půl 7 byl prázdný vlak,kupé jen jedna paní zhruba… Mostrar mais