Publicações

bezvapar40
4 mês atrás

Ahoj všem párům. Proč ze všech párovich profilů píše vždy muž a né žádná žena?
Proč to tak je ?
To jsou všechny fejkové nebo jaký je ten důvod?
Děkuji za normální odpovědi. Z přáním hezkého dne Zuzka.