Publicações

-sedumdesatnik
3 ano atrás
47 6
-sedumdesatnik
3 ano atrás

zase sám

nikde nikdo na společné👊🍌🍌👅📷
10 3
-sedumdesatnik
3 ano atrás

Lepší by bylo ve více

stálá kontrola střiku
7 3
-sedumdesatnik
3 ano atrás

morning

Opět sám sobě
8 0
-sedumdesatnik
3 ano atrás
Blog

čím starší, tím horší

Bývalo v Mariánských Lázních lépe ale od covidu to nestojí za nic. Po všech stránkách je to bída. Hrávala hudba, byly tanečky a ženy byly víc povolnější. I ta finanční stránka na tom má podíl. Prostě ta doba když to stávalo za hovno už se nevrátí. Rekreace a ozdravné…

-sedumdesatnik
3 ano atrás

Sunday morning

Kontrola jestli ještě stříká
15 3
-sedumdesatnik
3 ano atrás
12 8
-sedumdesatnik
3 ano atrás
9 8

Continue explorando mais posts

Mostrar mais