Личная информация
| Возраст: | 37 лет | |
|---|---|---|
| Сексуальная ориентация: | би | |
| Языковые навыки: | Čeština | |
| Знак зодиака: | Водолей | |
| Семейное положение: | свободный | |
| Цвет глаз: | зеленый | |
| Цвет волос: | брюнет | |
| Рост: | 173 см |
Личное описание
Co Nehledám:
1. Nehledám ženatého ani zadaného..proč?...proto:
„Milenec je člověk, který nám pomáhá v těžkostech, do nichž bychom se nedostaly,
kdybychom neměly milence“
„Cokoli je ti proti mysli, nečiň ani druhým“
2. Nehledám sluhu, otroka ani nic obdobného..proč?...proto:
„Nevadí mi žít v mužském světě, pokud v něm mohu být ženou“
3. Nehledám hlupáka, pitomce…proč?proto:
„Blbec nikdy nepřichází vstříc. Vždycky se postaví do cesty“
„Ti nejskvělejší lidé jsou ti nejskromnější. To jenom hlupáci potřebují o sobě mluvit,
aby sami ve svých očích vyrostli“
PS: hledám něco reálného ne virtuálního v podobě psaní
1. Nehledám ženatého ani zadaného..proč?...proto:
„Milenec je člověk, který nám pomáhá v těžkostech, do nichž bychom se nedostaly,
kdybychom neměly milence“
„Cokoli je ti proti mysli, nečiň ani druhým“
2. Nehledám sluhu, otroka ani nic obdobného..proč?...proto:
„Nevadí mi žít v mužském světě, pokud v něm mohu být ženou“
3. Nehledám hlupáka, pitomce…proč?proto:
„Blbec nikdy nepřichází vstříc. Vždycky se postaví do cesty“
„Ti nejskvělejší lidé jsou ti nejskromnější. To jenom hlupáci potřebují o sobě mluvit,
aby sami ve svých očích vyrostli“
PS: hledám něco reálného ne virtuálního v podobě psaní