Поиск
Мужчина
Женщина
Пара женщина и мужчина
Цель поиска:
дружба
секс
отношения
Альбомы пользователя (1)
Личная информация
| Возраст: | 29 лет | |
|---|---|---|
| Сексуальная ориентация: | би | |
| Языковые навыки: | English | |
| Знак зодиака: | Водолей | |
| Семейное положение: | свободный | |
| Цвет глаз: | шатен | |
| Цвет волос: | брюнет | |
| Рост: | 180 см | |
| Вес: | 95 кг |
Сексуальные увлечения и интересы
глубокая глотка
доминатрикс - раб
оральный секс
секс на публике
групповой секс
хозяин - рабыня
фингеринг
Личное описание
Ja---------------------------------------------------------------------------------------
Zdravím jak bych začal :D
Jsem Milan 26letý klučina hnědé oči černé vlasy . měřím 180cm váha 95kg.
Bydlím poblíž Blanska .
Zkušenosti----------------------------------------------------------------------------------
Jsem plně nezkušený co se týče sexu na slepo/trojky/ ale sem jak se říká pro každou špatnost :D
po domluvě přeci jenom komunikovat s tím druhým je základ jakehokoliv : jak Kamarádského tak Rodiného či Milostného vztahu nebo se pletu ? :)
tudiž bych pvně nejraději popsal a někam třeba zašel nezávazně xDDDD .
Věřím tomu že pokud by byli simpatie tak se na tom dá zapracovat.
Kdo ví třeba časem by z nás mohly být více než kamarádi z vyhodama :P :) .
Něco o mě ----------------------------------------------------------------------------
co bych tak řekl dále: mám rád fotbal/šipky/stolní fotbálek a ping - ponk také nepohrdnu jak stolníma hrama tak těma na počítači :)
Dále: Rád koukám Filmy jakéhokoliv druhu + animáků se také nebojím XD .
Aktivity----------------------------------------------------------------------------------
zrovna 2x nejsem fanda do procházek .
Ovšem třeba zajít někam na kaffe/pivo/zábavu/klubu nebo koupák by nebyl problém. takže nějáké společné aktivity bychom spolu určitě našli .
Zacházení-----------------------------------------------------------------------------
-hledám férové jednání a diskrétnoust a hlavně upřímnoust :)
ONA-----------------------------------------------------------------------------------------
Pokud máš smysl pro hůmor , nebojíš se že koušu tak neváhej a napiš :DDD jsou to jen Písmenka :)
Jak se říká : Vždy je lepší zkusit a neuspět, než ze strachu z následků nezkusit.
utnout konverzaci jde přeci vždycky :)
budu rád za každou zprávu :3
Závěr :DDDD ------------------------------------------------------------------------
no tady bych to asi ukončil a nechal si něco i pro sebe ovšem pokud by si měla zájem si semnou popsat či se setkat budu zdílnější :)
Z pozdravem---------------------------------------------------------------------------
přeji přijemný zbytek dne .:P
Zdravím jak bych začal :D
Jsem Milan 26letý klučina hnědé oči černé vlasy . měřím 180cm váha 95kg.
Bydlím poblíž Blanska .
Zkušenosti----------------------------------------------------------------------------------
Jsem plně nezkušený co se týče sexu na slepo/trojky/ ale sem jak se říká pro každou špatnost :D
po domluvě přeci jenom komunikovat s tím druhým je základ jakehokoliv : jak Kamarádského tak Rodiného či Milostného vztahu nebo se pletu ? :)
tudiž bych pvně nejraději popsal a někam třeba zašel nezávazně xDDDD .
Věřím tomu že pokud by byli simpatie tak se na tom dá zapracovat.
Kdo ví třeba časem by z nás mohly být více než kamarádi z vyhodama :P :) .
Něco o mě ----------------------------------------------------------------------------
co bych tak řekl dále: mám rád fotbal/šipky/stolní fotbálek a ping - ponk také nepohrdnu jak stolníma hrama tak těma na počítači :)
Dále: Rád koukám Filmy jakéhokoliv druhu + animáků se také nebojím XD .
Aktivity----------------------------------------------------------------------------------
zrovna 2x nejsem fanda do procházek .
Ovšem třeba zajít někam na kaffe/pivo/zábavu/klubu nebo koupák by nebyl problém. takže nějáké společné aktivity bychom spolu určitě našli .
Zacházení-----------------------------------------------------------------------------
-hledám férové jednání a diskrétnoust a hlavně upřímnoust :)
ONA-----------------------------------------------------------------------------------------
Pokud máš smysl pro hůmor , nebojíš se že koušu tak neváhej a napiš :DDD jsou to jen Písmenka :)
Jak se říká : Vždy je lepší zkusit a neuspět, než ze strachu z následků nezkusit.
utnout konverzaci jde přeci vždycky :)
budu rád za každou zprávu :3
Závěr :DDDD ------------------------------------------------------------------------
no tady bych to asi ukončil a nechal si něco i pro sebe ovšem pokud by si měla zájem si semnou popsat či se setkat budu zdílnější :)
Z pozdravem---------------------------------------------------------------------------
přeji přijemný zbytek dne .:P