Jsem pozorovatel. Všeho a všude. Jeden z mých oblíbených citátů je: Nic není tak pěkné, jako mlčet s přítelem nad něčím zajímavým. Prostě když se vídáte často a vše bylo řečeno, oba víte že není nutné plácnout jakoukoliv blbost jen proto, aby se zahnalo trapné ticho, a naopak si to souznění v klidu vychutnáváte. Protože tyhle chvíle klidu, kdy sedíme třeba na břehu u vody, jsou naprosto…
Публикации в блоге (2)
Mohla by to být pěkná povídka, ale je to vlastně jen pro někoho nudná skutečnost. Jen dokud je to čerstvé, mám potřebu a chuť podělit se o tu výjimečnou atmosféru, kterou jsem před chvílí zažil. Když jsem dnes večer vyrazil pozorovat perseidy, neměl jsem žádné zvláštní úmysly. Vlastně jsem si jen chtěl zavzpomínat na mladí, kdy jsme pod širákem uprostřed lesů počítali v desítkách padajících …